משקפי שמש אופטיים עם מרשם - איך עושים את זה ברמה ובלי לקרוע את הכיס?

בשנים האחרונות עשה עולם האופטיקה קפיצה טכנולוגית ומצליח לספק כמעט לכל דגם עדשות אופטיות עם מרשם. אם אתם בעלי משקפי ראיה ומרגישים שהגיע הזמן למשקפי שמש אופנתיים עם המרשם שלכם - כנראה שכבר לא תצטרכו להתפשר

Family Guide בשיתוף אופטיסטור, אופטיסטור
04/06/2018
פמלי גייד

רבים מאיתנו הממושקפים רוצים להתפנק גם עם דגם אופנתי של משקפי שמש. אלה מאיתנו שהתנסו בכך בעבר יודעים שלא כל דגם של משקפי שמש יכול לקבל עדשות אופטיות עם מספר. הדגמים האופנתיים של השנים האחרונות הם בעלי עדשות גדולות מאוד או קמורות מאוד (בגזרת הדגמים הספורטיביים), לחלקם עדשות צבעוניות, צבע מדורג או עדשות בגימור מראה.

בחלק מהדגמים האופנתיים כל ניסיון להתאים עדשות אופטיות עם מרשם הסתיים במחיר יקר מאוד, בעדשות עבות מאוד או בגוונים שאינם דומים לעדשות המקוריות של משקפי השמש שבחרנו. בשנים האחרונות עשה עולם האופטיקה קפיצה טכנולוגית ומצליח לספק כמעט לכל דגם עדשות אופטיות עם מרשם. אם אתם בעלי משקפי ראיה ומרגישים שהגיע הזמן למשקפי שמש אופנתיים עם המרשם שלכם - כנראה שכבר לא תצטרכו להתפשר.

ביקשנו מליטל דייויס, אופטומטריסטית ראשית באופטיסטור המתמחה במשקפי שמש, להסביר לנו על האפשרויות השונות בעדשות שמש עם מרשם.

האם ניתן לקבל עדשות שמש אופטיות בכל דגמי משקפי השמש כולל דגמי קמורים או ספורטיביים? האם ניתן לרכוש משקפי שמש כמו אוקלי או רייבאן ולקבל עדשות מקוריות עם מרשם? והכי חשוב - כמה כל זה יעלה לנו?

לכתבה המלאה

לדף המבצעים למשקפי שמש באילת הקליקו כאן

עוד על אופטיסטור ב-Family guide

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully