משרד עו"ד תותי-אשבל

  • תותי אשבל
משרד עו"ד תותי-אשבל

משרד עו"ד תותי-אשבל עוסק בין היתר בייצוג יהודים שהם צאצאים למגורשי ספרד, במטרה להשיב להם את זכותם לקבלת אזרחות ספרדית, בהתאם לתיקון לחוק הספרדי אשר פורסם בפברואר 2014. מאז הצטרפות פורטוגל לספרד בשנת 2015 משרדנו פועל גם מול רשויות פורטוגל להשבת אזרחות פורטוגלית ליהודים מגורשי פורטוגל וספרד.

המשרד הוקם ומנוהל ע"י עו"ד גיא תותי ועו"ד מירב תותי-אשבל בעלי ותק ומוניטין רב שנבנה בין היתר על סמך הניסיון העשיר וההצלחות לאחר טיפול באלפי לקוחות מרוצים בארץ ובעולם במיצוי זכויותיהם של יהודים צאצאים של גירוש פורטוגל וספרד להשבת זכותם להיות אזרחים פורטוגלים אירופאיים. משרדנו ידוע כבעל הצלחה מוכחת בהוצאת אזרחות ספרדית ופורטוגלית ליהודים.

יהודי ספרד גורשו ממולדתם בעקבות צו מלכותי אכזרי בשנת 1492, רובם ברחו לפורטוגל אולם גם משם הם גורשו לאחר כחמש שנים. כעת, עם פרסום התיקון לחוק ע"י ממשלת ספרד וממשלת פורטוגל, מתגייס משרד עו"ד תותי-אשבל להשיב לצאצאי יהודי ספרד ופורטוגל את אשר מגיע להם היסטורית - אזרחות פורטוגלית או ספרדית.

אם הנך חושב כי אתה או אחד מבני משפחתך זכאים לקבל דרכון פורטוגלי או דרכון ספרדי, אל תהסס. פנה אלינו - משרד עו"ד לאזרחות פורטוגלית - ספרדית למיצוי זכויותיך, ואנו נעניק לך שירות מלא וטיפול מזורז ויעיל אל מול נציגות פורטוגל / ספרד עד לקבלת האזרחות המיוחלת.

פרטים נוספים באתר הרשמי

משרד עו"ד תותי-אשבל ב-Family Guide

מאות אלפי ישראלים זכאים לדרכון פורטוגלי אירופאי
חולמים על לימודים או עבודה באירופה? תחשבו על דרכון פורטוגלי
לא כדאי לפספס, אולי גם לך מגיע דרכון פורטוגלי-אירופאי
הדרך לדרכון אירופי מתחילה כאן
המירוץ לדרכון פורטוגלי אירופאי ליוצאי מדינות מרוקו, תוניס,טורקיה וכו
דרכון פורטוגלי-אירופאי יכול להיות שווה מיליונים
סבא או סבתא נולדו במרוקו, תוניס, טורקיה, יוון ועוד? מגיע לך דרכון פורטוגלי-אירופאי
לא לפספס - אחרת לא תהיו אזרחים אירופאים פורטוגלים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully